Noutăți

Î.M. ,,Servicii Comunal-Locative” Orhei, continue campania de salubrizare şi amenajare a mun.Orhei

Iarna aceasta este generoasă cu noi. Timpul de afară a permis astăzi angajaţilor Î.M.,,Servicii Comunal-Locative” Orhei, să continue campania de salubrizare şi amenajare a teritoriului municipiului Orhei.
La acţiunile de amenajare a municipiul Orhei, au fost antrenate 14 unităţi de transport şi 48 de muncitori ai Î.M.,,Servicii Comunal-Locative” Orhei.
Angajaţii Î.M.,,Servicii Comunal-Locative” Orhei, au organizat măsuri de amenajare a intrării în municipiul Orhei, de curăţare şi măturare a străzilor şi drumurilor din municipiu.
Oraşul nostru este cel mai curat şi frumos din ţară, iar de acest lucru au grijă, zi şi noapte angajaţii Î.M.,,Servicii Comunal-Locative” Orhei.
Venim cu rugămintea către toţi locuitorii municipiului Orhei să contribuie la acţiunile de salubrizare şi amenajare a teritoriului municipiului, împreună putem face oraşul nostru, zilnic să înflorească.
Яндекс.Метрика